Strona Główna
Strona główna GOPS Rymań
Rzucamy palenie Drukuj Email
papieros

ABC Rzucamy palenie - Czyli jak skutecznie rzucić palenie?

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zaprasza na bezpłatne zajęcia psychoedukacyjne i warsztatowe dla osób chcących pomóc sobie i bliskim z nałogiem palenia tytoniu. Spotkania odbywać się będą w siedzibie Klubu Seniora przy ul. Sportowej 1 w Rymaniu (stadion) w każdy poniedziałek od godz. 16:30 do 18:00. Zaczynamy zajęcia od 18 kwietnia 2011roku.

Więcej…
 
Drugi termin składania ofert: Kucharz - garmażer i Pokojówka Drukuj Email

Logotyp_zdjcie_dobre_kolor_500x80_kopia

I N F O R M A C J A

W związku z brakiem ofert na przeprowadzenie szkoleń zawodowych: „Kucharz – garmażer” oraz „Pokojowa rozszerzonego o kurs pierwszej pomocy przedmedycznej” w ramach projektu „Jesteśmy aktywni” edycja 2011, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu, wyznacza się drugi termin składania ofert do dnia 26 kwietnia 2011 r.

Infromacja.pdf

 
Podziękowania z Domu Dziecka w Podbrodziu Drukuj Email
Domowi_Dziecka_w_Podbrodziu_200x130
W imieniu Dyrekcji oraz wychowanków Domu Dziecka w Podbrodziu przesyłamy wyrazy wdzięczności oraz podziękowań za przekazane kosze ze słodyczami. Życzymy dużo zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności pracy społecznej oraz satysfakcji z dobrze pełnionej misji pomocy rodakom.

Dyrektor Domu Dziecka w Podbrodziu na Litwie
Joleta Weronika Dubauskiene
Więcej…
 
Spotkanie uczestników wycieczki do Wilna Drukuj Email

Spotkanie_w_Klubie_SenioraZapraszamy wszystkich uczestników wycieczki do Wilna 12 kwietnia 2011 r. na spotkanie w Klubie Seniora  (stadion) o godzinie  16:00.

 

ZAPRASZAMY

 
E-mail od konsula RP w Wilnie Drukuj Email
Slodycze__w_Solecznikach_200x150

Szanowna Pani Kierownik,

W załączeniu przesyłam zdjęcia z przekazania Domowi Dziecka w Solecznikach  koszy ze słodyczami, które przywieźliście Państwo z Rymania w ubiegłym tygodniu. Dzieci bardzo się z prezentu ucieszyły i przekazują dla wszystkich Was serdeczne pozdrowienia. Oddzielnie prześlę pojedyncze fotki  z mojego telefonu.

Druga partię słodyczy dla Domu Dziecka w Podbrodziu postaram się przekazać w najbliższych dniach.

Pozdrowienia z mokrego Wilna
Stanisław Kargul

Radca-Minister
Kierownik WK Ambasady RP w Wilnie

Więcej…
 
Wilno 2011 Drukuj Email
Wilno_marzec_2011_182_200x150

Podróż sentymentalna…

Kiedy pół roku temu nasz Klub Seniora ,,Pod Aniołami” postanowił wybrać się po raz pierwszy na wycieczkę zagraniczną, padło pytanie dokąd powinniśmy wyruszyć na nasz pierwszy wyjazd zagraniczny? Wydawałoby się, że wybór będzie trudny, bo przecież nasza Europa ma wiele pięknych miejsc, cudownych miast… A wybór okazał się prosty Wilno-to miasto które u wielu naszych seniorów budzi niezwykłe i silne wzruszenia. Wiążą się z nim wspomnienia osobiste. Dla wielu seniorów to wyjazd w dawne strony rodzinne. A dla pozostałych jest to bardzo ciekawe przeżycie i możliwość poznania tego pięknego miasta.

Czytaj całość ...
 
Słodycze dla dzieci z Domów Dziecka na Litwie PDF Drukuj Email
Slodycze_200x150

 

DZIĘKUJEMY !!!

Akcja „Słodycze dla Wilna” zorganizowana przez GOPS oraz Klub Seniora w Rymaniu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Ilość słodyczy, którą zebraliśmy zaskoczyła wszystkich. Bardzo ucieszył nas fakt, że tak wielu darczyńców wsparło naszą zbiórkę.Pragniemy podziękować lokalnym przedsiębiorcom, młodzieży oraz nauczycielom z ZSP w Rymaniu, Radnym Rady Gminy, Sołtysom i Radom Sołeckim z terenu Gminy, Stowarzyszeniom, pracownikom Urzędu Gminy oraz wszystkim ludziom, którzy zrozumieli i wsparli naszą ideę. Tak duża ofiarność z Waszej strony pozwala nam wierzyć, że w tych trudnych czasach można liczyć na Wasze wsparcie i serca otwarte na czynienie dobra!

Zdjęcia koszy ze słodyczami

Z głębi serca dziękujemy!!!

Kierownik GOPS w Rymaniu
 
Wycieczka do Wilna - program Drukuj Email

podroznik_200x355

Wilno3,, Idzie wiosna”- a to dla Seniorów znak, że należy wyruszyć na szlaki turystyczne. Wielkimi krokami zbliża się termin wyjazdu Naszego Klubu do Wilna. Sądzę, że będzie to dla naszych klubowiczów wielkie przeżycie, na pewno nie zabraknie wspomnień i pieśni. Zabierzemy ze sobą pogodę, uśmiech i dobry humor…  Odkryjemy Wilno- dziedzictwo naszych Ojców. Program  wycieczki :


Więcej…
 
Zaproszenie na zajęcia w m-cu marcu Drukuj Email
aniol_1_lewy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zaprasza serdecznie wszystkich emerytów, rencistów  do  gminnego Klubu Seniora w Rymaniu na zajęcia w m-cu marcu:  z pilatesu, aerobiku, malowania na szkle, próby zespołu wokalno-tanecznego, szycie strojów na występy. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i środę od godz. 15:00.

Zajęcia odbywają  się w Klubie Seniora ,,Pod Aniołami” (Stadion) na ul. Sportowej 1. Wszystkich emerytów i rencistów serdecznie zapraszamy !!!

Zdjęcia z  odbytych zajęć w m-cu lutym 2011 r.

 
Dzień Kobiet 2011 Drukuj Email
Dzien_Kobiet_2011_Klub_Seniora_200x122

ZA ZDROWIE PAŃ!!!

8 marca to święto wszystkich Kobiet. Doskonale wiedzą o tym nasi Seniorzy, którzy dla członkiń Klubu Seniora „Pod Aniołami” przygotowali słodki poczęstunek z tej okazji. Nasze Seniorki były bardzo zadowolone i szczęśliwe, że w tym dniu mogły czuć się tak wyjątkowo, kiedy to Panowie serwowali im kawę i ciastko, a Pan Roman Polan z tej okazji ułożył i wyrecytował dla nich wspaniały wiersz, który pragniemy zaprezentować i zadedykować wszystkim mieszkankom Gminy Rymań!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 następna > ostatnia >>

Strona 24 z 26

Szukaj

BIP GOPS

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Ankieta

Jakie problemy społeczne występujące w Gminie Rymań są wg Państwa najpilniejsze do rozwiązania?