Strona Główna Aktualności Zajęcia Klubu Seniora - styczeń 2013
Zajęcia Klubu Seniora - styczeń 2013 Drukuj Email

logotype raster 500px width

SeniorzyMinął kolejny miesiąc zajęć prowadzonych w ramach   Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych realizowanego we współdziałaniu ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino „Znaleźć wiosnę jesienią życia”. Seniorzy uczestniczyli w różnych zajęciach. Na warsztatach tanecznych, które prowadzone są przez instruktora tańca pana Marcina Wojtkowiaka ze Szkoły Tańca BESTA w Kołobrzegu, poznają kolejne kroki tańców towarzyskich można już zaobserwować na parkiecie duże postępy naszych seniorów w tańcu. A Ostatnio sami seniorzy mieli okazję podziwiać, jak Pan Marcin z partnerką panią Justyną pięknie z wielką gracją tańczy. To jeszcze bardziej zmotywowało naszych seniorów do ćwiczeń i kolejnych godzin zajęć na parkiecie.

Na zajęciach pilates seniorzy ćwiczą kolejne grupy mięśniowe. Pani Agata Mikołajczak prowadzi je bardzo profesjonalnie uwzględniając możliwości fizyczne poszczególnych ćwiczących. Jak się okazuje, nasi seniorzy nie mają problemu z wykonywaniem poszczególnych ćwiczeń. Odbyły się kolejne spotkania z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy o czym wcześniej pisaliśmy, był też Wieczór Poetycki, na którym mieliśmy okazje zapoznać się z twórczością, jak i samą poetką Panią Aliną Kornecką, po tym wieczorze wszyscy seniorzy stali się miłośnikami Jej poezji i nie tylko, a to bardzo cieszy! Natomiast będąc pod wrażeniem naszej pary tanecznej już dziś nasi Seniorzy wybierają się na XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Szczecinku, który odbędzie się 16 lutego br., by kibicować naszej parze tanecznej pani Justynie i panu Marcinowi oraz obejrzeć na żywo inne pary taneczne, które wezmą udział w turnieju. Będzie to, jak sądzę kolejna fajna przygoda seniorów i kolejne nowe wrażenia… A co robili nasi seniorzy, jak spędzają kolejne zimowe wieczory sami możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.

 

Szukaj

BIP GOPS

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja