Strona Główna Aktualności Zajęcia Klubu Seniora - kwiecień 2013
Zajęcia Klubu Seniora - kwiecień 2013 Drukuj Email

img 2778 200Artykuł ze strony : http://www.gorawino.net
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach

Członkowie Klubu Seniora „Pod Aniołami” działającego przy GOPS w Rymaniu, w kolejnym miesiącu wykazywali wiele aktywności. Tym razem więcej było zajęć w „terenie”, prowadzonych w ramach programu realizowanego we współdziałaniu ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino „Znaleźć wiosnę jesienią życia”.

Nadal Seniorzy uczestniczą w kursie tańca, poznając kolejne tańce, jak choćby ostatnio quick step. Ćwiczenia podczas warsztatów tanecznych, które prowadzone są przez instruktora tańca pana Marcina Wojtkowiaka ze Szkoły Tańca BESTA w Kołobrzegu, dają naszym Seniorom wiele radości, a także możliwości poznania różnorodnych tańców.

Zajęcia na hali sportowej prowadzone przez p. Agatę Mikołajczak, polubili chyba wszyscy. Podczas zajęć pilates oraz zajęć sportowych frekwencja na hali sportowej jest bardzo duża, a Seniorzy ćwiczą z bardzo wielkim zaangażowaniem.

img 2778

dsc09544
 W myśl hasła „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, Seniorzy korzystają z uroków wiosny uprawiając nordic walking (marsze z kijkami). Trasy marszów są coraz dłuższe, a uczestnicy ich wykazują się dużą kondycją Na warsztatach tanecznych, które prowadzone są przez instruktora tańca pana Marcina Wojtkowiaka ze Szkoły Tańca BESTA w Kołobrzegu. Ostatnio odbył się też marsz po nadmorskiej plaży na trasie Dźwirzyno - Grzybowo, ale o tym piszemy w oddzielnym miejscu. Seniorzy również polubili wspólne wyprawy rowerowe, jeżdżąc po ścieżkach rowerowych.  Trasy jazdy na rowerach są kolejno wydłużane, a Seniorzy przejeżdżają nawet po 30 km!

Teraz przed Klubem Seniora kolejne wyzwanie – wyjazd na 10-dniowe kolonie na Roztocze. O tym jednak napiszemy w kolejnej relacji.  

 dsc09537

dsc09693

dsc09547

dsc09587

dsc09593

dsc09656

dsc09672

img 2875

 

 

 

Szukaj

BIP GOPS

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja