Strona Główna Aktualności Wycieczka do Chorwacji 14-20.09.2013 r.
Wycieczka do Chorwacji 14-20.09.2013 r. Drukuj Email

Chorwacja

Wielkimi krokami zbliża się termin wyjazdu Naszych Seniorów na Dalmację. Sądzę, że będzie to dla naszych klubowiczów wielkie przeżycie, na pewno nie zabraknie wspomnień i pieśni. Zabierzemy ze sobą pogodę, uśmiech i dobry humor…  Odkryjemy Chorwację. Mamy jeszcze wolne miejsca, chętnych zapraszamy do wspólnego wojażowania, a oto program wycieczki :

 Słoneczna Chorwacja

1 dzień

Wyjazd z Rymania (spod urzędu) o godz. 4.00; całodzienny przejazd na obiadokolację i nocleg do Czech – Brno (lub jego okolice).

2 dzień

Śniadanie, całodzienny przejazd na Kasztelańską Riwierę (Chorwacja) na obiadokolację i nocleg

3 dzień

Śniadanie, zwiedzanie z przewodnikiem Trogiru (umocnienia obronne miasta z XV w., promenada, romańska katedra św. Lovra, loggia miejska, wieża zegarowa, pałac Cipiko) oraz Splitu (panorama miasta ze wzgórza Marjan, splitska riva, ruiny pałacu Dioklecjana, katedra św. Duje, perystyl, ratusz, pomnik św. Grzegorza, czas wolny na zakup pamiątek na bazarze miejskim). Powrót na obiadokolację i nocleg.

4 dzień

Śniadanie, przejazd do Mostaru (Bośnia i Hercegowina) – zwiedzanie: (kamienny Stary Most – symbol miasta, Carsija – starówka, Kujundziluk – stary bazar, ruiny starego Fortu Tureckiego, meczet Karadjoz-Bey, Most Cesarski, meczet Koskin-Mehmed Pasha); następnie do Medjugorie – czas wolny na indywidualną modlitwę, nawiedzenie kościoła parafialnego, wejście na Górę Objawień. Obiadokolacja i nocleg w Neum (Bośnia i Hercegowina).

5 dzień

Śniadanie, przejazd do Dubrownika – zwiedzanie: spacer murami miejskimi, Stradun, Wielka Studnia Onufrego, katedra św. Błażeja, skarbiec, ratusz miejski. Powrót na obiadokolację i nocleg do Neum (Bośnia i Hercegowina).

6 dzień

Śniadanie, wyjazd do Czech; po drodze postój nad Plitvickimi Jeziorami (zwiedzanie ok. 2-3 godz. – pieszo, promem oraz „ciuchcią” turystyczną. Przyjazd na obiadokolację i nocleg do Czech w późnych godzinach wieczornych (ok. godz. 23.00-24.00).

7 dzień

Śniadanie, wyjazd do Polski; planowany przyjazd do Rymania – ok. godz. 24.00.

 

Termin 14-20 września 2013rok.

 

Zainteresowanych z klubu i spoza klubu informujemy, że są jeszcze wolne miejsca prosimy o zgłaszanie się do Klubu Seniora w Rymaniu, wszelkich informacji udziela Aldona Więcek

Tel. 943555471 lub 943583234

 

Szukaj

BIP GOPS

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja