Wycieczka do Włoch 2014 Drukuj Email

Przewodnik

 

     Do jesieni jeszcze daleko, ale nasi Seniorzy już planują kolejne wojaże po Europie, w tym roku chcemy wyruszyć na Półwysep Apeniński do Włoch. A to z racji tegorocznej kanonizacji Naszego Wielkiego Rodaka, chcemy pomodlić się przy grobie Jana Pawła II, przeżyć wzruszające chwile na Monte Cassino, wędrować uliczkami Asyżu, poznać zmysłową Wenecję, monumentalny Rzym z przepiękną architekturą placów, gdzie wieczorami można posłuchać muzyki na wolnym powietrzu, poczuć prawdziwy smak cappuccino… To także okazja poznania Florencji i toskańskiego pejzażu… Seniorzy z Klubu Seniora ,,Pod Aniołami” są w ciągłym ruchu, ciągle ciekawi wszystkiego, bo każdy z nas znajdzie we Włoszech coś innego i niezapomnianego. Zapraszamy już dziś seniorów i nie tylko do udziału w wyjeździe do Włoch. Sądzę, że będzie to dla naszych klubowiczów wielkie przeżycie, na pewno nie zabraknie wspomnień i pieśni. Wszelkich informacji i zapisy udziela Pani Aldona Więcek.


 

Szukaj

BIP GOPS

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja