Strona Główna Aktualności Senioriada w Siemyślu - 08.06.2014
Senioriada w Siemyślu - 08.06.2014 Drukuj Email

DSC06402-001 200x150Artykuł ze strony : http://www.gorawino.net
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach

W niedzielę, 8 czerwca, w Siemyślu odbyła się I Biesiada Integracyjna Osób Starszych (50 +), z terenu gmin Dygowo, Rymań, Siemyśl, Ustronie Morskie.

Przyjechały Kluby Seniora z w/w gmin, ale były również osoby spoza nich. Na scenie odbywały się zespołów : Dygowianki, Dąbrówka, Klubu Seniora „Pod Aniołami” , Klubu Seniora „Złota Jesień”. Jednak największy aplauz zgromadzonych wzbudził występ Wójta Gminy Dygowo, który wraz z „Dygowiankami”, a w towarzystwie wójtów z Rymania oraz Siemyśla, odśpiewał piosenkę o „Koperku”.

Trwała również rywalizacja na boisku, w której wystąpili seniorzy z poszczególnych gmin, oraz ich wójtowie. Zabawa była przednia, jednak po podliczeniu punktów za rywalizację sportową, pierwsze miejsce  ex aequo zajęły drużyny z Rymania i Dygowa, natomiast drugie miejsce również ex aequo drużyny z Ustronia Morskiego i Siemyśla.

Do wieczora trwała wspólna biesiada przy muzyce, a seniorzy bawili się wspaniale.

zdj. T. Dach

Wstecz

 

Szukaj

BIP GOPS

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja