Strona Główna Aktualności Kurs pierwszej pomocy w Klubie Seniora 2014
Kurs pierwszej pomocy w Klubie Seniora 2014 Drukuj Email

Pierwsza pomoc 4373 200Członkowie Klubu Seniora „Pod Aniołami”, dzięki dużej życzliwości Pana Szymona Kozłowskiego, zostali  przeszkoleni po raz drugi w udzielaniu pierwszej pomocy. Jak ważne jest takie szkolenie  nie trzeba nikogo przekonywać. Każdy z nas może w swoim życiu znaleźć się czasami w sytuacji w której może będzie musiał  udzielić pierwszej pomocy, ratując komuś życie lub zdrowie. A takie szkolenie każdy z nas powinien przejść, nie ważne ile ma lat, ważne byśmy w sytuacji ratowania umieli pomóc osobie poszkodowanej.   Szkolenie odbyło się w listopadzie br., w siedzibie Klubu Seniora w Rymaniu, a prowadził je w sposób bardzo ciekawy i z wielką charyzmą  p. Szymon Kozłowski, członek Polskiej Grupy Ratownictwa Medycznego.

 

Wstecz

 

Szukaj

BIP GOPS

Twój Parasol

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja