Strona Główna Aktualności Wigilia u Seniorów 2014
Wigilia u Seniorów 2014 Drukuj Email

podsumowanie 200Artykuł ze strony : http://www.gorawino.net
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach

W Rymaniu, w siedzibie Klubu Seniora „Pod Aniołami”, odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Uczestniczyła w nim liczna grupa Seniorów oraz zaproszeni goście, wśród których byli m.in. przedstawiciele Urzędu Gminy z Wójtem i Przewodniczącym Rady Gminy, przedstawiciele Domu Rodzinnego „Rafael” w Dębicy oraz spora grupa osób starszych, nie zrzeszonych w Klubie Seniora,  z terenu Gminy Rymań.

Najpierw odbyła się wspólna modlitwa z proboszczem parafii w Gorawinie,  księdzem Markiem Mierzwą, później życzenia przekazane Seniorom od zaproszonych gości i wspólne łamanie się opłatkiem. Na stołach królowały potrawy wigilijne przygotowane wcześniej przez członków Klubu Seniora. Nie zabrakło tradycyjnego barszczu, uszek, pierogów, czy też kilku potraw z ryb. Później było wspólne kolędowanie, które rozpoczęła p. Melania. Recytowane też były wiersze o tematyce wigilijnej przez panie: Elę, Zdzisię, Marylę, Aldonę i Jolę. Całość uroczystości wypadła  podniośle i wspaniale.

Podziękowania należą  się p. Kasi i p. Renacie oraz panom Arturowi i Ryszardowi ze Straży Miejskiej w Gościnie, którzy pomagali w obsłudze zgromadzonych gości.  

Teraz czas na przygotowanie świąt w domach, a Seniorzy ponownie spotkają się w nowym roku.

 

Wstecz

 

Szukaj

BIP GOPS

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja