Strona Główna Aktualności Seniorzy na Lotnisku w Świdwinie
Seniorzy na Lotnisku w Świdwinie Drukuj Email

DSC09968 200W lutym 2015 roku Seniorzy z Klubu Seniora „Pod Aniołami” w Rymaniu odwiedzili Jednostkę Wojskową w Świdwinie. Wizyta w jednostce i na lotnisku była wielką atrakcją dla naszych seniorów. Seniorzy z zainteresowaniem obejrzeli salę tradycji, wystawę samolotów. Z sentymentem wspominali dawne czasy, mogli zobaczyć start i przylot samolotów, usłyszeli bardzo dużo na temat pracy pilotów, mogli sami zobaczyć i porozmawiać z pilotami, którzy próbowali swych sił na symulatorze lotu.

Tego dnia uczestnicy mieli możliwość obejrzenia wielu samolotów od najstarszych do najnowocześniejszych odrzutowców. Patrząc na startujące samoloty SU-22, w obliczu ostatnich wydarzeń na świecie ciśnie się myśl, oby nigdy Nasi Żołnierze Piloci nie musieli brać udziału w działaniach wojennych, a jedynie w lotach ćwiczebnych i pokazowych, abyśmy mogli podziwiać piękno i odwagę naszych Pilotów, którzy każdego dnia latają po naszym pięknym polskim niebie. Po wizycie w jednostce wojskowej, pojechaliśmy do centrum miasta, gdzie zwiedzaliśmy Zamek Joannicki. Z pewnością większość uczestników wycieczki będzie miała długo w pamięci ten wyjazd. A największe wrażenia pozostaną na długo w sercach Seniorów.

Z tego miejsca chcieliśmy gorąco i serdecznie podziękować Wszystkim Żołnierzom, Pilotom za pomoc, fachową opiekę, za możliwość zwiedzenia lotniska. Dzięki uprzejmości Dowództwa Bazy lotniczej i serdeczności żołnierzy- Seniorzy z Rymania, spędzili czas w niecodziennej miłej atmosferze. Dziękujemy również Pracownikowi Straży Miejskiej w Gościnie Panu Arturowi Stachowiakowi za pomoc w zorganizowaniu pobytu na Lotnisku w Świdwinie. WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY !

Z poważaniem
Aldona Więcek
Kierownik GOPS

Zdjęcia: Tadeusz Dach

 

Szukaj

BIP GOPS

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja