Strona Główna Aktualności Zajęcia Klubu Seniora - wrzesień 2011
Zajęcia Klubu Seniora - wrzesień 2011 Drukuj Email
Tytulowe

W m-cu wrześniu odbyły się  zajęcia w Klubie Seniora między innymi:  przygotowanie i udział w dożynkach gminnych w Rymaniu i powiatowych w Siemyślu.

Nasi seniorzy to , jak wszyscy wiedzą wielcy obierzyświaty i tym razem korzystając jeszcze z ostatnich ciepłych dni wyruszyli na Kaszuby, gdzie zwiedzili Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymborku, zdobyli najwyższy szczyt na Północy Kraju (Wieżyca 329 m n. p. m.), wspinając  się  na wieże widokową skąd  rozpościera się przepiękny widok zapierający dech w piersiach.

Następnie odwiedzili Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie - jedyne w Polsce i na Świecie Muzeum Hymnu Narodowego. Przedstawia historię i losy tego utworu, a także koleje życia Józefa Wybickiego, który zamieszkał w tym dworku. Ostatnim punktem zwiedzania był Kościół Poklasztorny w Kartuzach.

Seniorzy już dziś zapraszają na kolejne spotkania i wyjazdy


 

Szukaj

BIP GOPS

Twój Parasol

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja