Strona Główna Aktualności Wiosna w Klubie Seniora
Wiosna w Klubie Seniora Drukuj Email
Kijki_artykul

Artykuł ze strony http://www.gorawino.net

Pierwszy dzień wiosny członkowie Klubu Srniora „Pod Aniołami” uczcili wspólnym wyjściem na „spacer z kijkami” – nordic walking. Organizatorem imprezy była Kierownik GOPS w Gminie Rymań, pani Aldona Więcek oraz Klub Seniora, a także harcerze z Drużyny Harcerskiej „Kajuga” działającej przy ZSP w Rymaniu. Spacer odbył się pod znamiennym hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Uczestniczyło w nim ok. 30 osób, wśród których były również osoby młodsze, a także spoza Klubu.

Uczestnicy marszu spotkali się w Rymaniu. Wszystko zaczęło się instruktażem związanym z nauką techniki poruszania się z kijkami. Następnie odbył się kilku kilometrowy marsz po trasie ścieżki rowerowej, w kierunku Drozdowa. I choć może nie znaleziono zbyt wielu atrybutów nadchodzącej wiosny, to wszyscy zadowoleni dotarli do miejsca, w którym harcerze z Drużyny Harcerskiej „Kajuga” przygotowali wspaniałe ognisko.

Image

Image

Przy ognisku pieczono kiełbaski, wymieniano się wrażeniami z marszu, a nawet śpiewano piosenki. Jednak najwięcej dyskutowano nad planami dalszych przedsięwzięć w Klubie Seniora. Mają to być m.in. kurs tańca towarzyskiego, kurs techniki plastycznej de cupage oraz wyjazd w maju na wycieczkę do Brna, Pragi i Wiednia. W dalszej perspektywie nasi seniorzy mają również plany na wyjazd do Międzyzdrojów, gdzie odbędzie przegląd artystyczny Klubów Seniora.

Jak widać z powyższego, nasi seniorzy mają szerokie plany na zagospodarowanie wolnego czasu i nie potrafią się nudzić.

zdj. T.Dach

 

Szukaj

BIP GOPS

Twój Parasol

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja