Strona Główna Aktualności Wigilia u Seniorów 2012
Wigilia u Seniorów 2012 Drukuj Email

logotype raster 500px width

Wigilia Seniorzy 2012Artykuł ze strony : http://www.gorawino.net
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach

Tradycyjnie już została zorganizowana, w Klubie Seniora „Pod Aniołami”,  wigilia dla osób najstarszych i samotnych. Na wigilię zostali zaproszeni m.in. Przewodniczący Rady Gminy Mirosław Ekiert, Wójt Gminy Rymań Mirosław Terlecki, pani Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino Grażyna Pakos oraz księża z parafii Rymań i Gorawino (niestety, nie mogli być obecni). Nad całością sprawowała pieczę Kierownik GOPS pani Aldona Więcek. Słowo Boże w zastępstwie księży wygłosili: Przewodniczący Klubu Seniorów Leszek Siamburski oraz Włodzimierz Kanderski. Atmosfera była bardzo uroczysta i świąteczna. Następnie odbyło się wspólne łamanie opłatkiem oraz wieczerza wigilijna przygotowana przez Seniorów. Później  wspólnie śpiewano kolędy. Na akordeonie przygrywał K. Ruciński i zrobiło się bardzo nastrojowo.

 I szkoda tylko, że mimo wcześniejszych ogłoszeń, zorganizowanego transportu , z niektórych miejscowości przyjechało tak niewiele osób.

Seniorzy  po raz kolejny pokazali, że chcą wspólnie spędzać czas i pomimo „gorącego” okresu przygotowań przedświątecznych w domach, znaleźli czas, aby wspólnie się spotkać.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

zdj. T. Dach

 

Szukaj

BIP GOPS

Twój Parasol

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja