Alkogogle Drukuj Email

policjant

Alkogogle - uświadomienie Seniorom jak działa alkohol !

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie na Hali Sportowej w Rymaniu

28.01.2014r. godz. 16 00

28.01.20014 roku o godz.16,00 na Hali Sportowej w Rymaniu odbędą się zajęcia seniorów z wykorzystaniem alkogogli, które będą użyte przez policjantów do działań profilaktycznych z młodzieżą i nie tylko!!!

W spotkaniu udział wezmą Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu i policjanci z Rymania. Strażacy Komendy Powiatowej PSP w Kołobrzegu i strażacy OSP w Rymaniu.

Alkogogle będą służyły do demonstracji  jak działają inaczej nasze zmysły po wypiciu alkoholu. Wykorzystane zostaną one  podczas spotkania profilaktycznego z Seniorami.
Celem spotkania  będzie uświadamianie Seniorom i nie tylko… , poprzez ćwiczenia fizyczne z użyciem alkogogli , jakie zagrożenia niesie za sobą spożywanie alkoholu.
Uczestnicy zajęć będą mieli okazję wypróbować alko gogle, wezmą udział w ćwiczeniach. Oprócz powyższych zajęć zostaną omówione na spotkaniu tematy:

  • Czad-cichy zabójca,
  • Nie bądź naiwny, nie daj się oszukać,
  • Zajęcia z samoobrony.

Zapraszamy wszystkich nie tylko seniorów , wstęp wolny. Prosimy zabrać ze sobą zmienne obuwie!!!

Kierownik GOPS
Aldona Więcek

 

Szukaj

BIP GOPS

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja