Strona Główna Aktualności Wycieczka po Pomorzu Zachodnim
Wycieczka po Pomorzu Zachodnim Drukuj Email

trzesacz ruiny 200,,Cudze chwalicie swego nie znacie” Przewodnik

Nasi seniorzy to , jak wszyscy wiedzą wielcy obierzyświaty i tym razem korzystając jeszcze z ostatnich letnich dni wakacji wyruszymy na jednodniową wycieczkę po Pomorzu Zachodnim nasze zwiedzanie zaczniemy od Trzebiatowa gdzie odwiedzimy kościół Macierzyństwa Najświętszej Marii Panny, chyba nie wszyscy wiedzą, że jest to sanktuarium maryjne, potem zwiedzimy Pałac w Trzebiatowie, by później kierować się już w stronę morza, zobaczyć na brzegu rybackie łodzie, zwiedzić latarnie morską w Niechorzu, nie zapomnijmy przed wejściem na latarnię o lornetkach, zwiedzimy muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu , zobaczymy również ruiny kościółka w Trzęsaczu. Będziemy podziwiać w oddali strome nadmorskie wzgórza - to typowy widok w Międzyzdrojach, udamy się spacerkiem do żubrów, znajdziemy również Promenadę Gwiazd. Znawcy twierdzą, że takiego piasku jak tutejszy nie ma na całym polskim wybrzeżu Bałtyku - drobny, czysty, złocisty, po prostu piasek nad piaski! Jednak  Wiele atrakcji zaplanowałam dla Was Kochani Seniorzy, że na plażowanie może nam nie starczyć czasu, ale drogie Panie kapelusze i okulary przeciwsłoneczne zabierzcie… Na koniec udamy się do Kamienia Pomorskiego gdzie miedzy innymi wysłuchamy koncertu organowego. Wycieczka planowana jest na 27 sierpnia 2014r. Zapisy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu do 25 sierpnia.

Kierownik GOPS dziś zaprasza na kolejne spotkania i wyjazd seniorów z Gminy Rymań.

 

Szukaj

BIP GOPS

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja