Strona Główna Aktualności Tłusty Czwartek 2011
Tłusty Czwartek 2011 Drukuj Email
Tlusty_Czwartek_2011_200x115

PĄCZKI, PĄCZKI, WSZĘDZIE PĄCZKI….

Każdy z nas doskonale wie, że tuż przed Wielkim Postem wypada dzień wielkiego obżarstwa – TŁUSTY CZWARTEK. Z tej okazji Klub Seniora „Pod Aniołami” w Rymaniu zorganizował wielką akcję pieczenia pączków i faworków dla mieszkańców naszej gminy. Dwie cukiernicze ekipy działały już od 2 marca od godz. 10:00 rano. Pierwsza zmiana zajęła się pieczeniem faworków, których w sumie upieczono ok. 17 kg, natomiast „nocna zmiana” od 20:00 do 5:30 rano następnego dnia usmażyła ok. 1000 pączków.

Członkom Klubu, którzy czynnie uczestniczyli w całym procesie „tworzenia” wypieków przez cały czas towarzyszył uśmiech na twarzy, dobry żart i śpiew na ustach. Po skończonej pracy wszyscy Seniorzy zamiast zmęczenia czuli wielką satysfakcję i radość z tego, że mogli wspólnie spędzić czas, a przy tym uszczęśliwić tak wielu amatorów słodkości. Jako członkowie Klubu serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję składając zamówienie na nasze wypieki. Mamy nadzieję, że w przyszłości z naszej oferty skorzysta jeszcze więcej smakoszy :o)

Klub Seniora „Pod Aniołami”
 

Szukaj

BIP GOPS

Twój Parasol

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja