Strona Główna Aktualności
kategoria_Aktualnosci
Wigilia u Seniorów 2014 Drukuj Email

podsumowanie 200Artykuł ze strony : http://www.gorawino.net
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach

W Rymaniu, w siedzibie Klubu Seniora „Pod Aniołami”, odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Uczestniczyła w nim liczna grupa Seniorów oraz zaproszeni goście, wśród których byli m.in. przedstawiciele Urzędu Gminy z Wójtem i Przewodniczącym Rady Gminy, przedstawiciele Domu Rodzinnego „Rafael” w Dębicy oraz spora grupa osób starszych, nie zrzeszonych w Klubie Seniora,  z terenu Gminy Rymań.

Więcej…
 
Debata na temat bezpieczeństwa Seniora - 09.12.2014 Drukuj Email

DSC09248 200Artykuł ze strony : http://www.gorawino.net
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach

9 grudnia 2014 r. w siedzibie Klubu Seniora „Pod Aniołami” w Rymaniu, działającego przy GOPS Gminy Rymań, odbyła się debata społeczna, której organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu. Temat debaty to:  „Bezpieczny Senior w miejscu zamieszkania ”. W debacie udział wzięli m.in. przedstawiciele  Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu , Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu , Straży Miejskiej w Gościnie ,  władz samorządowych z Gminy Rymań oraz Seniorzy z Gminy Rymań i Siemyśl. Spotkanie miało  na celu przeciwdziałanie zagrożeniom na jakie narażone są osoby starsze. Obecni na debacie byli: Komendant Wojewódzki Policji insp. Jarosław Sawicki  , Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu insp. Waldemar Trzciński, Komendant Powiatowy Straży Pożarnej mł. bryg. mgr inż. Mieczysław Burzyński, Komendant Straży Miejskiej w Gościnie Mirosław Zalewski, Wójt Gminy Rymań Mirosław Terlecki.

Więcej…
 
Mikołajki w Klubie Seniora - 02.12.2014 r. Drukuj Email

DSC09095 200Artykuł ze strony : http://www.gorawino.net
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach

Klub Seniora „Pod Aniołami”, działający przy GOPS Rymań, zorganizował „Mikołajki” dla najmłodszych. Zaproszono dzieci z przedszkola działającego przy Zespole Szkół w Rymaniu na wspólne pieczenie ciasteczek.

Wielką niespodzianką był Mikołaj, który rozdawał paczki. Przedszkolaki rewanżowały się recytowaniem wierszyków oraz śpiewaniem piosenek.

Było bardzo wesoło, gwarnie i można było poczuć już wstęp do nadchodzących świąt i świątecznej atmosfery.

Więcej…
 
Rozkład jazdy autobusu - Wigilia 2014 Drukuj Email

Wigilia 2014 rozklad jazdy 500- Kliknij na plakat aby powiększyć -

 
Kurs pierwszej pomocy w Klubie Seniora 2014 Drukuj Email

Pierwsza pomoc 4373 200Członkowie Klubu Seniora „Pod Aniołami”, dzięki dużej życzliwości Pana Szymona Kozłowskiego, zostali  przeszkoleni po raz drugi w udzielaniu pierwszej pomocy. Jak ważne jest takie szkolenie  nie trzeba nikogo przekonywać. Każdy z nas może w swoim życiu znaleźć się czasami w sytuacji w której może będzie musiał  udzielić pierwszej pomocy, ratując komuś życie lub zdrowie. A takie szkolenie każdy z nas powinien przejść, nie ważne ile ma lat, ważne byśmy w sytuacji ratowania umieli pomóc osobie poszkodowanej.   Szkolenie odbyło się w listopadzie br., w siedzibie Klubu Seniora w Rymaniu, a prowadził je w sposób bardzo ciekawy i z wielką charyzmą  p. Szymon Kozłowski, członek Polskiej Grupy Ratownictwa Medycznego.

Więcej…
 
Harmonogram zajęć - Grudzień 2014 Drukuj Email

ZAJĘCIA KLUBU SENIORA ,,Pod ANIOŁAMI” w RYMANIU
w m-cu GRUDNIU 2014 r.

Wszystkich seniorów powyżej 60 roku życia serdecznie

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA !!!

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ Grudzień 2014 - Kliknij!

 
5 lat działalności Klubu Seniora Drukuj Email

W powyższym oknie znajduje się prezentacja Power Point. Ze względu na dużą ilość slajdów (zdjęć) załadowanie prezentacji może trochę potrwać, w przypadku zacięcia się ładowania strony należy odświeżyć stronę.

Kliknięcie na  ikonę ikona_pelny_ekran (prawy górny róg okna prezentacji) umożliwia przegląd prezentacji w widoku pełnoekranowym.

Powyższą prezentację można pobrać na dysk lokalny klikając na link: Pobierz prezentację Power Point znajdujący się również pod oknem prezentacji.

 
Wigilia 2014 Drukuj Email

Wigilia 2014 500px- Kliknij na plakat aby powiększyć -

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 11

Szukaj

BIP GOPS

Twój Parasol

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja