Strona Główna Aktualności
kategoria_Aktualnosci
Wycieczka Seniorów w Tatry cz1. Drukuj Email

logotype raster 500px width

Wycieczka Tatry SeniorzyArtykuł ze strony : http://www.gorawino.net
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach

Kolejnym przedsięwzięciem Klubu Seniorów „Pod Aniołami”, w ramach programu realizowanego we współdziałaniu ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino „Znaleźć wiosnę jesienią życia”, był tygodniowy wyjazd w Tatry. W wycieczce wzięło udział 45 uczestników wspomnianego programu oraz wiceprezes w/w Stowarzyszenia. Ponieważ byliśmy w tak wielu miejscach, aby opisać wszystkie istotne szczegóły naszej wycieczki, przedstawimy ją w trzech częściach. Kolejne będą dotyczyły spotkań z góralskim folklorem oraz oddzielnie opiszemy odwiedzane kościoły i zabytki sztuki sakralnej.

Więcej…
 
Wigilia 2012 Drukuj Email

- Kliknij na plakat aby powiększyć -

Wigilia 2012 500

 
Bal Seniora 2012 Drukuj Email

logotype raster 500px width

Bal Seniora 2012 posumowanieArtykuł ze strony http://www.gorawino.net
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach

24 listopada odbył się kolejny Bal Seniora organizowany przez Klub Seniora „ Pod Aniołami” działający przy GOPS w Rymaniu.

Jak bawili się seniorzy? Najogólniej można by stwierdzić, że jak zawsze –bardzo dobrze! Najpierw jednak były kilkudniowe przygotowania. Seniorzy podzielili się na grupy i gotowali, piekli oraz przygotowywali salę wiejską w Rymaniu. Na bal zaproszono też sporą liczbę gości. Były zaprzyjaźnione Kluby Seniora z Gościna i Sławoborza. Nie przyjechali tym razem, niestety, seniorzy z Siemyśla. Obecny był Wójt Gminy Mirosław Terlecki, proboszcz parafii Rymań ks. Krzysztof Kempa, prezes i z-ca Stowarzyszenia Na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino, które współpracuje z Klubem Seniora w ostatnio realizowanym wspólnie projekcie oraz radni Rady Gminy i sołtysi z Gminy Rymań.

Więcej…
 
Co słychać w Klubie Seniora Pod Aniołami ? Drukuj Email

logotype raster 500px width

Seniorzy

Artykuł ze strony http://www.gorawino.net
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach

         Minął kolejny tydzień zajęć prowadzonych w ramach programu realizowanego we współdziałaniu ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino „Znaleźć wiosnę jesienią życia”. Seniorzy uczestniczyli w różnych zajęciach, a niejako podsumowaniem ubiegłego tygodnia była dwudniowa wycieczka do Słupska i Ustki, ale po kolei.

Więcej…
 
Bal Seniora - 24.11.2012 Drukuj Email

Bal Seniora 24.11.2012 500

 
Znaleźć wiosnę w jesieni życia Drukuj Email

logotype raster 500px width

SeniorzyArtykuł ze strony http://www.gorawino.net
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach

Jest to kolejna relacja z działań GOPSu i Klubu Seniora „Pod Aniołami” w Rymaniu. Następne będziemy publikować w ramach realizacji programu „Znaleźć wiosnę w jesieni życia”.

GOPS w Rymaniu we współdziałaniu ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino otrzyma dofinansowanie z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach rządowego programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych. Program ten jest realizowany w ramach Klubu Seniora „Pod Aniołami” w Rymaniu. Jakiś czas temu zamieszczaliśmy ogłoszenie odnośnie naboru nowych członków do tego programu. Dzięki dotacji dla seniorów ruszył już program „Znaleźć wiosnę w jesieni życia”. Włączyła się do niego duża grupa seniorów z całej Gminy Rymań.

Więcej…
 
Projekt „Znaleźć wiosnę w jesieni życia” Drukuj Email

Ogloszenie Projekt Znalezc Wiosne 500

 
Dzień Edukacji Narodowej - 12.10.2012 Drukuj Email

DEN 200x112

Nasi Seniorzy z klubie Seniora "Pod Aniołami" mieli okazję wystąpić na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w ZSP w Rymaniu. Seniorzy "artyści" wystąpili z przedstawieniem pt. "Serial N - jak nauczyciel" oraz z kabaretem pt. "Jeden dzień pracy Wójta Gminy Moczytyły". Seniorzy mieli okazję powspominać swoją szkołę, złożyć życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty.

ZOBACZ ZDJĘCIA - kliknij

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 11

Szukaj

BIP GOPS

Twój Parasol

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja